O mnie

MÓJ SPOSÓB NA
ZROWIE & ŻYCIE

Jogą interesuję się od wielu, wielu lat. To ona pomagała mi radzić sobie z różnymi problemami. Pierwszy raz zapisałam się na zajęcia kiedy miałam 20 lat, na studiach i zostałam na zawsze. Teraz nie wyobrażam sobie mojego funkcjonowania bez codziennych zajęć z jogi.

Patrycja Pluta

Jestem instruktorką z wieloletnim doświadczeniem, wieloma certyfikatami i setkami kursantów. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim indywidualizmem i perfekcjonizmem. Wymagam, ale potrafię być również wyrozumiała.

Zapraszam Cię na wspaniałe zajęcia ze mną jako instruktorką. Obiecują cierpliwość i wyrozumiałość, ale i wymagania! Joga wymaga od nas nie lada dyscypliny, dlatego ważna jest tutaj spora systematyka i regularność. Najlepiej jeżeli przyjdziesz na pierwsze zajęcia i sama się przekonasz o niecodziennej atmosferze, która panuje w klubie.

Instruktorka Jogi

Autorka

Dietetyczka

ZajęCia tylko dla pań

Przypominam również o specjalnej grupie tylko dla Pań. Możesz uczestniczyć w zajęciach, na których nie będziesz musiała się przejmować tym jak właśnie „wypadasz”.

Co moje klientki mówią o mnie

Jest mi niezmiernie miło jeżeli zostanę doceniona przez moje kursantki. Cieszę się, że dzieje się to stosunkowo często!

Naprawdę polecam Patrycję jako świetną instruktorę jogi. Zajęcia są prowadzone na jak najwyższym poziomie. Możesz na nich czuć się komfortowo i wspaniale. Ja jestem pozytywnie zaskoczona. Polecam!
Frania Kruczek
AKTORKA

Dołącz do grona zdrowych i szalonych osób

Zmieniaj swoje życie razem z Nami. Zaangażuj się w nową pasją, z którą być może nie będziesz chciała już się rozstawać.